הקניה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. רכישה ו/או שימוש באתר מעידים על הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון זה.
רשאים לעשות שימוש באתר ו/או לרכוש את המוצרים המוצעים למכירה, כל מי שמתקיימים לגביו התנאים שלהלן:

הזמנת מוצרים

באתר מוצעים, למכירה בזירת המכירות, מגוון רחב של מוצרים לצריכה ביתית (להלן: “מוצרים”). המוצרים מוצעים למכירה בזירת המכירות בדרך של מכירות רגילות, בשיטת “קנה-קבל”.

כדי שנוכל למלא אחר הצעות לרכישת מוצר חשוב שהמוצרים שהוזמנו יימצאו במלאי. אם המוצרים חסרים, ניידע אתכם באמצעות הדואר האלקטרוני שלכם או באמצעות מספר הטלפון. במקרה זה, אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגיש לך, במידה וניתן, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תבוטל הזמנתך ולא תחויב בגין ההזמנה. כמו כן, ייתכן ותכנס לרשימת המתנה עד לרגע בו ייכנס למלאי המוצר בו חפצת, ואז נציג מכירות ייצור עמך קשר לשם השלמת ביצוע ההזמנה.

תמונות המוצרים המוצגות באתר, הינן תמונות להמחשה בלבד וייתכן כי אינן זהות במלואן למוצרים במקור.
במקרה של אי התאמה בין התמונות לפירוט המוצר עצמו, המחייב הוא הפירוט הכתוב במוצר.

תהליך ההזמנה

לאחר ביצוע תהליך הקניה על ידך, תקבל אישור על כך באתר. אישור זה מעיד שפרטי הקניה נקלטו במערכת. רק לאחר שתסתיים בדיקת פרטי כרטיס האשראי שלך ויתקבל אישור מחברת כרטיסי האשראי לביצוע הרכישה, תחשב הצעתך כפעילה. בכדי שנוכל לספק לך את המוצרים אותם רכשת, צריכה הזמנתך להתקבל ולהיקלט במערכת ניהול ההזמנות של האתר באופן תקין, כשהיא מכילה את הפרטים הדרושים למשלוח המוצרים ולחיובך. אם יחולו שיבושים או טעויות בתיאור המוצר, מחירו או בכל פרט אחר, יהיו מפעילי האתר רשאים לבטל את רכישתך ואתה לא תחויב בכל תשלום בגין הצעתך שבוטלה. אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטי זיהוי שגויים, לא יהיה בידי מפעילי האתר כדי להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל”ז – 1977 ו/או כל דין.

מדיניות ביטול עסקה:  עד 24 שעות מראש

אחריות מוצר: האחריות על הפירות הינה אך ורק ליום ההזמנה בלבד

זמני אספקה: עיצובים גודל S M הזמנה 24 שעות מראש, גדלי L ו VIP הזמנה 48 שעות מראש

מדיניות פרטיות: חברת Golden Fruits לא תעשה שימוש במידע שהשארתם באתר, לצרכים אחרים מעבר לקבלת ההזמנה ושילוחה לכתובת שסופקה על ידיכם.

כתובת בית העסק:  רחוב גשר עד הלום 5 אשדוד